Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Śpiewanie na dywanie dla rodzin z dziećmi do 6 roku życia - "Niepodległosy"

Chodźcie pośpiewać!

Jak co miesiąc od jesieni do lata zapraszamy do wspólnego muzykowania. W listopadzie muzykujemy patriotycznie, a jakże! :D

W planach mamy:
- melodie związane ze Świętem Niepodległości, piosenki wojskowe, żołnierskie, tradycyjne, które każdy zna lub znać powinien :)
- zabawy muzyczne i rytmiczne do piosenek, aktywne słuchanie muzyki
- akompaniament na żywo (można zabrać swój własny instrument, bo pianino i zestaw instrumentów perkusyjnych mamy na miejscu),
- kontakt z żywą muzyką, brzmieniem różnych instrumentów, śpiewem (być może "na głosy" :)
- rozwijanie muzycznych zainteresowań dzieci (i rodziców :) ) w śpiewie, grze na instrumentach i zabawach muzycznych,
- mały podwieczorek w sympatycznej atmosferze,
- wartościowy czas w gronie rodziców z dziećmi,
Wszystkie utwory wykorzystane podczas spotkania pochodzą z "Biblioteki piosenki polskej"

piątek, 9 listopada, godz.17.00

WSTĘP WOLNY!
Spotkanie ma charakter otwarty i niezobowiązujący, można dołączyć w dowolnym momencie, jak również wyjść o dowolnej godzinie.
Ze względu na słabą "rozciągliwość" sal w TUTTURU ;) obowiązują zapisy drogą online przez formularz zgłoszeń:
Komunikat 2018-10-22, 23:15 | autor: Emilia Perkowska