Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Nastrojowy koncert obojowy dla rodzin z dziećmi od 0 do 6 lat

Obój - niezwykle elegancki instrument zawita na naszym kolejnym koncercie gordonowskim dla rodzin z najmłodszymi dziećmi :) Tajemniczy, nie wszystkim znany, rzadko i nie wszędzie widywany... Mówią czasem, że kapryśny i nieprzewidywalny, ale to tylko stanowi o jego nieodpartym uroku!
Dajcie się oczarować bogactwu brzmień oboju w rękach młodych muzyków z klasy oboju Zespołu Szkół Muzycznych w Białymstoku.

Nad doskonałą formą koncertu pracują tym razem:
- Magdalena Pogorzelska - przygotowanie młodych muzyków
- Emilia Perkowska - perkusjonalia, zabawy melodią i rytmem według teorii umuzykalniania niemowląt i małych dzieci prof. Edwina E. Gordona
- Katarzyna Świderska - ukulele, zabawy melodią i rytmem według teorii umuzykalniania niemowląt i małych dzieci prof. Edwina E. Gordona
- Kawiarenka "Mama, Tata i Ja" - opieka nad komfortem ciała i podniebienia publiczności :)

Termin:
- 18 marca 2018 (niedziela)
- godz.15.30 - dzieci od 0 do 2 lat
- godz.17.00 - dzieci od 3 do 6 lat

Miejsce:
"Mama, Tata i Ja" Kawiarenka Pedagogiczno-Terapeutyczna
ul. Świerkowa 24 lok.2&3

Wstęp:
- dzieciaczki - wstęp wolny!
- dorośli - 20zł

Płatność gotówką przy wejściu lub przedpłatą na rachunek Fundacji TUTTURU: 43 1140 2004 0000 3102 7554 3657

Rezerwacje:
tutturu.edu@o2.pl
lub za pomocą formularza zgłoszeniowego online

Bardzo prosimy o podanie wybranej godziny oraz ilości osób dorosłych i dzieci.
Komunikat 2018-03-05, 23:54 | autor: Emilia Perkowska