LES PETITS FRANÇAIS

MALI FRANCUZI
to zajęcia z języka francuskiego, podczas których Owca Minia i Pies Yaroslav zabierają dzieci do wspólnej podróży do Francji. A tam mówi się tylko po francusku, jest kolorowo, zabawnie i zaskakująco.

Autorska metoda Małej Francji, którą prowadzone są zajęcia, odnosi się do naturalnego przyswajania języka. Dlatego jest polisensoryczna, tzn. podobnie jak w nauce mowy ojczystej angażuje wzrok, słuch, dotyk, nawet węch i smak.

Liczy się tu interakcja i komunikacja: zajęcia utrzymane są tylko w języku francuskim. Dzięki sprawdzonym technikom dzieci rozumieją intuicyjnie polecenia po francusku, reagują na nie, uczestniczą, przy okazji świetnie się bawiąc.

Spotkania z Minią i Yaroslavem prowadzone są w trzech grupach:
- 'Maluch+' czyli dzieci od 2 do 5 lat wraz z opiekunami

- 'Starszak' czyli dzieci w wieku 4 - 6 lat

- 'Junior' czyli dzieci potrafiące pisać w wieku od 6 do 8 lat zaczynające lub kontynuujące naukę języka na poziomie średniozaawansowanym
Aktualny grafik zajęć znajdziecie pod linkiem: grafik zajęć na sezon zima-wiosna 2019

Do zajęć dołączona jest płyta audio z piosenkami oraz podręcznik-ćwiczenia do zabawy w domu.

Sprawdź aktualny grafik:

Zapytaj o dogodny termin w bieżącym sezonie:
tel. 505003046, tutturu.edu@o2.pl lub fb.com/LesPetitsFrancaisBialystok